ВИГІДНА ЦІНА НА ПОВНОПРИВІДНІ КРОСОВЕРИ SUBARU

Компанія «ТД Холдинг Експрес» з радістю інформує, що з 21 грудня, у зв’язку зі зниженням ставок акцизного збору на нові автомобілі, в усіх офіційних дилерських центрах діють нові ціни на повнопривідні кросовери Subaru. Тепер додаткова вигода при купівлі Subaru Forester та Subaru Outback становить 18 000 грн.

forester winter

Якщо для Вас важливі комфорт і безпека Вашої родини, якщо Ви прагнете отримувати справжній драйв від можливості дістатися автомобілем у найвіддаленіші куточки – Subaru може стати Вашою щасливою зіркою. Киньте виклик засніженим дорогам і ожеледиці: надійні і витривалі кросовери Subaru стануть Вашими партнерами у подорожах. Поспішайте стати щасливчиком, що поїде кататися на лижах на новому повнопривідному кросовері Subaru!

Окрім цього, з 14 по 31 грудня діє спеціальна новорічна ціна на новий Subaru Forester 2019 модельного року у комплектації LC із двигуном 2.0. Вигода становить 28 100 грн! Повністю оновлений автомобіль, побудований на новій глобальній платформі Subaru (SGP), отримав нові, більш економічні силові агрегати та інноваційну систему допомоги водієві – Eye Sight, що має такі важливі функції: адаптивний круїз-контроль, передаварійне управління гальмуванням, сигнал про початок руху автомобіля попереду та інші*. Комплектація також включає у себе: інтелектуальну систему Subaru Intelligent Drive, систему курсової стійкості – VDC, систему активного управління вектором тяги – Active Torque Vectoring, адаптивний круїз-контроль, систему X-Mode, а також інші опції.

Пропозиція лімітована наявністю автомобілів на складі.

* – Система EyeSight включає у себе 6 основних функцій: адаптивний круїз-контроль, передаварійне управління гальмуванням, передаварійне управління дросельною заслінкою, сигнал про рух автомобіля попереду, попередження про схід зі смуги руху, попередження про нишпоренні у смузі.