Описание

Твоя ідеальна подорож

Уявіть собі ідеальну подорож: ви не забули нічого, а навпаки — взяли все і навіть більше. Ви їдете великою родиною, і кожному на диво зручно. За вікном змінюються дивовижні пейзажі, дороги такі рівні, наче уві сні.

Комфорт для кожного

Ми прагнемо, аби в автомобілі зручно було кожному пасажиру, а не тільки водієві. Недаремно ж ми називаємо наш Forester сімейним авто. Ми збільшили простір для задніх сидінь, зробили крісла більш комфортними, щоб навіть тривалі переїзди давалися легше.

Скачати брошуру

На шляху до пригод

Ми звикли до того, що справжні пригоди починаються там, де закінчується асфальт. Тому новий Forester має постійний повний привід(AWD). А нова платформа (Subaru Global Platform) забезпечує комфортне пересування як у місті, так і по бездоріжжю, щоб у вас все завжди було під контролем.

Максимальна безпека

Гарний водій — це не тільки вправні руки. Це ще й автомобіль, якому можна довіряти на всі сто. Forester — такий. Ми оснастили новий Forester технологію EyeSight®, яка фактично є додатковою парою очей, що слідкують за дорогою.

Місце для всього

Удосконалений електропривід дверей багажного відділення із вбудованими датчиками тепер працює швидше. Завдяки зміненій, більш зручній формі багажного отвору, збільшеному куту відкривання кришки та абсолютно горизонтальній підлозі, ви зможете завантажувати доволі габаритні речі та спортивний інвентар.

Заощадливий велетень

Хай вас не лякають габарити Forester, адже цей позашляховик не звик багато їсти. Нова конструкція двигунів об’ємом 2,0 л. та 2,5 л. із прямим вприском палива забезпечує підвищення паливної ефективності та потужності. Як наслідок – покращення керованості та курсової стійкості автомобіля. А використання інноваційної системи терморегуляції дало можливість швидко прогрівати двигун при холодному запуску, а також ефективніше прогрівати салон.

Скачати брошуру

Пригоди кличуть

Пориньте у світ неймовірних подорожей і пригод із Subaru Forester.

Ціни на Subaru Forester 2018

Переглянь усі наші варіанти, щоб вибрати найкращий.

Комплектація та ціни