Зустрічайте Subaru Outback!

Елегантний і стильний Outback поєднує у собі потужність, керованість та виняткові позашляхові властивості із надзвичайним рівнем комфорту та безпеки для водія і пасажирів!

 

Новий Outback є втіленням найвищих стандартів якості та безпеки Subaru.
Місткий, комфортний, безпечний та технологічний, він допоможе вести активний спосіб життя та стане чудовим партнером у подорожах будь-якими дорогами та по бездоріжжю.

Інноваційні технології позашляховика

Symmetrical AWD - Система симетричного повного приводу

Контроль дарує впевненість, а стійкість створює маневреність, якою вражає новий Outback. Автомобілі Subaru надають Вам виняткову впевненість завдяки виключно стійкій конструкції симетричного повного привода та унікального збалансованого двигуна SUBARU BOXER. 

Ця система постійно здійснює ефективний розподіл потужності на всі чотири колеса, забезпечуючи відмінний контроль над автомобілем на всіх типах дорожнього покриття та за будь-яких складних умов. Вона передбачає рівномірне розташування основних компонентів відносно повздовжньої осі автомобіля для відмінної поперечної рівноваги та точності керування, а її знижений центр ваги забезпечує вражаючу реакцію автомобіля. Виняткові переваги системи симетричного повного привода спрямовані на досягнення відмінної керованості автомобіля та ефективному запобіганню небезпеці.

Новий Subaru Outback

Необмежені можливості

Двигун Subaru BOXER

Горизонтально опозитна конфігурація двигуна SUBARU BOXER з розташованими під кутом 180 градусів поршнями дозволила зробити профіль двигуна нижчим та більш пласким порівняно з двигунами іншого типу

Завдяки цьому вдалося знизити центр ваги двигуна і самого автомобіля, а також покращити його рівновагу. Крім того, поршні з опозитним рухом протидіють один одному, сприяючи зниженню рівня вібрацій.

 

Мультимедіа Starlink™

Subaru Outback 2018 оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Синхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru Outback.

Система EyeSight®

Новий Outback обладнаний інноваційною системою допомоги водію EyeSight, що має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок. 

Система дає змогу уникнути або знизити ймовірність зіткнення завдяки таким опціям:

 

EyeSight Adaptive Cruise Control — адаптивний круїз-контроль;

EyeSight Lane Keep Assist — попередження про зміну смуги;

Sway Warning — попередження рискання у смузі;

Pre-Collision Braking — передаварійне гальмування;

Pre-Collision Throttle Management — передаварійне управління акселератором;

Lead Vehicle Start Alert — сигнал про початок руху переднього автомобіля.

Скачати брошуру

2.5i-S ES CVT 

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр

Суворості Subaru Outback додає оновлена решітка радіатора, передній і задній бампери, а також стильні колісні диски.
Автомобіль оснащений адаптивними фарами LED Steering Responsive Headlight і системою High Beam Assist. Фари спрямовують світло туди, куди в цей момент повертає автомобіль, завдяки чому забезпечується кращий огляд для водія на будь-якій швидкості. А система High Beam Assist самостійно переключає фари на дальнє і ближнє світло, підвищуючи рівень безпеки на нічній трасі.

Інтер’єр

Просторий салон Subaru Outback 2018 має лаконічний та вишуканий дизайн. Якісні матеріали оздоблення (шкіряний салон у комплектації ZO), зручні крісла водія та пасажирів з можливістю регулювання нахилу спинки, чудова звукоізоляція, стильна блакитна підсвітка салону та великі сенсорні екрани системи SUBARU STARLINK™ зроблять поїздку в авто максимально приємною і комфортною. Вперше для Outback доступна комплектація з люком, що створює незабутнє відчуття додаткового світла і простору у салоні.

Прийшов час випробувати