Зустрічайте Subaru Outback!

Елегантний і стильний Outback поєднує у собі потужність, керованість та виняткові позашляхові властивості із надзвичайним рівнем комфорту та безпеки для водія і пасажирів!

 

Новий Outback є втіленням найвищих стандартів якості та безпеки Subaru.
Місткий, комфортний, безпечний та технологічний, він допоможе вести активний спосіб життя та стане чудовим партнером у подорожах будь-якими дорогами та по бездоріжжю.

Інноваційні технології кросовера

Symmetrical AWD - Система симетричного повного приводу

Контроль дарує впевненість, а стійкість створює маневреність, якою вражає новий Outback. Автомобілі Subaru надають Вам виняткову впевненість завдяки виключно стійкій конструкції симетричного повного привода та унікального збалансованого двигуна SUBARU BOXER. 

Ця система постійно здійснює ефективний розподіл потужності на всі чотири колеса, забезпечуючи відмінний контроль над автомобілем на всіх типах дорожнього покриття та за будь-яких складних умов. Вона передбачає рівномірне розташування основних компонентів відносно повздовжньої осі автомобіля для відмінної поперечної рівноваги та точності керування, а її знижений центр ваги забезпечує вражаючу реакцію автомобіля. Виняткові переваги системи симетричного повного привода спрямовані на досягнення відмінної керованості автомобіля та ефективному запобіганню небезпеці.

Новий Subaru Outback

Необмежені можливості

Двигун Subaru BOXER

Горизонтально опозитна конфігурація двигуна SUBARU BOXER з розташованими під кутом 180 градусів поршнями дозволила зробити профіль двигуна нижчим та більш пласким порівняно з двигунами іншого типу

Завдяки цьому вдалося знизити центр ваги двигуна і самого автомобіля, а також покращити його рівновагу. Крім того, поршні з опозитним рухом протидіють один одному, сприяючи зниженню рівня вібрацій.

 

Мультимедіа Starlink™

Subaru Outback оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Синхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru Outback.

Система EyeSight®

Новий Outback обладнаний інноваційною системою допомоги водію EyeSight, що має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок. 

Система передаварійного гальмування

Функція передауварійного гальмування забезпечує попередження водія про необхідність виконання маневру ухилення для запобігання можливому зіткненню з автомобілем або перешкодою попереду. Якщо водій не вживає відповідних заходів, гальма застосовуються автоматично для зменшення наслідків або запобігання зіткненню .

Адаптивний круїз-контроль

Ця функція дозволяє автоматично підтримувати попередньо встановлену швидкість автомобіля, а за наявності попереду автомобіля на тій самій смузі руху – підтримувати безпечну дистанцію до нього, відстежуючи його швидкість і регулюючи швидкість автомобіля аж до попередньо встановленої максимальної швидкості.

Система утримання в смузі руху

Ця функція допомагає запобігти відхиленню від смуги руху завдяки виявленню ліній дорожньої розмітки (наприклад, білі лінії) на автомагістралях та дорогах, а також застосуванню допомоги у рульовому керуванні.

 

Попередження про відхилення від смуги руху

Ця функція дозволяє виявляти занесення автомобіля в межах смуги руху, спричинене втомленістю або неуважністю водія, сильним боковим вітром тощо.

Попередження про перетинання дорожньої розмітки

Ця функція призначена для попередження водія, коли автомобіль починає відхилятися за межі смуги руху.

Повідомлення про рушання автомобіля попереду

Ця функція призначена для повідомлення водія про те, що автомобіль попереду почав рухатися, тоді як ваш автомобіль залишається нерухомим.

Передаварійне керування дросельною заслінкою

Ця функція допомагає запобігти випадковому руху автомобіля вперед у разі помилкового переведення важеля селектора, а також у разі випадкового або надто сильного натискання педалі акселератора.

 

Скачати брошуру

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр

Суворості Subaru Outback додає оновлена решітка радіатора, передній і задній бампери, а також стильні колісні диски.
Автомобіль оснащений адаптивними фарами LED Steering Responsive Headlight і системою High Beam Assist. Фари спрямовують світло туди, куди в цей момент повертає автомобіль, завдяки чому забезпечується кращий огляд для водія на будь-якій швидкості. А система High Beam Assist самостійно переключає фари на дальнє і ближнє світло, підвищуючи рівень безпеки на нічній трасі.

Інтер’єр

Просторий салон Subaru Outback 2018 має лаконічний та вишуканий дизайн. Якісні матеріали оздоблення (шкіряний салон у комплектації ZO), зручні крісла водія та пасажирів з можливістю регулювання нахилу спинки, чудова звукоізоляція, стильна блакитна підсвітка салону та великі сенсорні екрани системи SUBARU STARLINK™ зроблять поїздку в авто максимально приємною і комфортною. Вперше для Outback доступна комплектація з люком, що створює незабутнє відчуття додаткового світла і простору у салоні.

Прийшов час випробувати