Самобутній і оригінальний, динамічний і безпечний - Subaru WRX STI

Subaru WRX STI змінить звичне уявлення про седани.

 

Яскравий екстер'єр миттєво притягує увагу. Кузов автомобіля буквально обрамлений чіткими лініями, підкреслюючи його лаконічну і одночасно помітну зовнішність.

А інтер'єр Subaru WRX STI - це ідеальне поєднання зручності і стилю. Шкіряний салон з яскравими вставками і перфорованими деталями виглядає по-справжньому зухвало і оригінально.

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ - НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ насолода

Прагнення до ідеального управління існує завжди та скрізь. 


Новий WRX STI  переводить це прагнення в електрифіковану площину. Ретельно розроблене шасі з більш жорсткими стабілізаторами, стійками і рамою, жорсткість якої збільшена на 40% *, забезпечують точне управління і використовують всі переваги досконалого зчеплення системи симетричного повного приводу. 

 

WRX  STI був створений, щоб ви могли отримати максимум задоволення і пригод в будь-який момент. Неважливо, під час поїздки або в пункті призначення, ви завжди будете готові жити на повну. З бадьорим хвилюванням на дорозі і підтримкою всіх ваших пригод, WRX готовий принести більше того, чого ви прагнете в житті, щодня

Subaru WRX STI

Двигун Subaru BOXER

Горизонтально опозитна конфігурація двигуна SUBARU BOXER з розташованими під кутом 180 градусів поршнями дозволила зробити профіль двигуна нижчим та більш пласким порівняно з двигунами іншого типу

Завдяки цьому вдалося знизити центр ваги двигуна і самого автомобіля, а також покращити його рівновагу. Крім того, поршні з опозитним рухом протидіють один одному, сприяючи зниженню рівня вібрацій.

 

Мультимедіа Starlink™

Subaru WRX STI оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Cинхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru WRX STI.

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр


18-дюймові колеса з алюмінієвого сплаву (Dark Gun Metallic)
Витончені, жорсткі і міцні 18-дюймові колеса з алюмінієвого сплаву надають WRX STI культовий вигляд і чудову продуктивність.


Задній дифузор і подвійний глушник
Ці збільшені хвостові глушники натякають на спортивний характер.


Передні протитуманні фари
Стильні світлодіодні протитуманні фари та панелі доповнюють широку і низьку стійку більш агресивного стилю передньої панелі WRX, підкреслюючи його потенціал продуктивності.


Кронштейни несучого даху
Розкрийте ваш активний спосіб життя за допомогою кронштейнів багажника на дах, які значно полегшують прикріплення і демонтаж багажника на даху.

 

Інтер’єр

Розроблений, щоб дозволити вашим інстинктам взяти на себе ініціативу.
Випробуйте ексклюзивне почуття STI, яким захоплюються автолюбителі в усьому світі. Коли ви запускаєте двигун WRX STI, єдине, що буде тримати ваш адреналін під контролем, - це захоплюючий і елегантний чорний салон.


Електронний гальмо стоянки (EPB) *
Легко активується або разблокується одним рухом перемикача, вбудований в супорт EPB стискає гальмівні колодки за допомогою двигуна. При зупинці на пагорбі EPB автоматично активується. Коли ви натискаєте на газ, EPB автоматично відключається, а Hill Holder запобігає відкат.

 

Підрульові пелюстки Shifters *
Підрульові пелюстки встановлені для управління кінчиками пальців, що дає вам можливість вибрати передавальне число Lineartronic, яке найкращим чином відповідає вашій ситуації водіння. Вони також надають шестиступеневий ручний режим для швидкого реагування на вимогу. Результатом є більш гострий і спортивний стиль керування.


Шкіряні сидіння з підтримкою попереку *
Знайдіть своє ідеальне положення водіння зі спортивними чорними сидіннями. Надійна поперекова підтримка зменшує напруження на довгих дистанціях.

 

Підлокітник заднього сидіння з підстаканниками
Насолоджуйтесь комфортом у другому ряді з підлокітником, який складається для додаткового комфорту.

Двозонна автоматична система кондиціонування
Керуйте повітряним потоком і температурою для водія і пасажира незалежно один від одного за допомогою подвійного клімат-контролю.

Безключовий доступ з кнопкою запуску
Ваш брелок дає вам легкий доступ без ключа. Просто візьміться за дверні ручки, щоб розблокувати їх, і запустіть двигун кнопкою.

 

D-образне шкіряне кермо з червоною строчкою
Щоразу у поворотах ви будете вдячні за D-подібне кермо WRX STI. Це стильне шкіряне рульове колесо із червоними акцентами має відмінну текстуру для хвилюючого управління і контролю над авто.


 

Прийшов час випробувати