Самобутній і оригінальний, динамічний і безпечний - Subaru WRX STI

Subaru WRX STI змінить звичне уявлення про седани.

 

Яскравий екстер'єр миттєво притягує увагу. Кузов автомобіля буквально обрамлений чіткими лініями, підкреслюючи його лаконічну і одночасно помітну зовнішність.

А інтер'єр Subaru WRX STI - це ідеальне поєднання зручності і стилю. Шкіряний салон з яскравими вставками і перфорованими деталями виглядає по-справжньому зухвало і оригінально.

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ - НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ насолода

Прагнення до ідеального управління існує завжди та скрізь. 


Новий WRX STI 2015 МГ переводить це прагнення в електрифіковану площину. Ретельно розроблене шасі з більш жорсткими стабілізаторами, стійками і рамою, жорсткість якої збільшена на 40% *, забезпечують точне управління і використовують всі переваги досконалого зчеплення системи симетричного повного приводу. 

 

А посилена підвіска має підвищений коефіцієнт жорсткості ресор, тим самим виводячи WRX STI на принципово новий рівень керованості і реагування на дії водія. * У порівнянні з WRX STI 2013 МГ. Значення виміряні відповідно до стандартів Fuji Heavy Industries Ltd.

Subaru WRX STI

Двигун Subaru BOXER

Горизонтально опозитна конфігурація двигуна SUBARU BOXER з розташованими під кутом 180 градусів поршнями дозволила зробити профіль двигуна нижчим та більш пласким порівняно з двигунами іншого типу

Завдяки цьому вдалося знизити центр ваги двигуна і самого автомобіля, а також покращити його рівновагу. Крім того, поршні з опозитним рухом протидіють один одному, сприяючи зниженню рівня вібрацій.

 

Мультимедіа Starlink™

Subaru Outback 2018 оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Синхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru Outback.

Система EyeSight®

Новий Outback обладнаний інноваційною системою допомоги водію EyeSight, що має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок. 

Система дає змогу уникнути або знизити ймовірність зіткнення завдяки таким опціям:

 

EyeSight Adaptive Cruise Control — адаптивний круїз-контроль;

EyeSight Lane Keep Assist — попередження про зміну смуги;

Sway Warning — попередження рискання у смузі;

Pre-Collision Braking — передаварійне гальмування;

Pre-Collision Throttle Management — передаварійне управління акселератором;

Lead Vehicle Start Alert — сигнал про початок руху переднього автомобіля.

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр

Суворості Subaru Outback додає оновлена решітка радіатора, передній і задній бампери, а також стильні колісні диски.
Автомобіль оснащений адаптивними фарами LED Steering Responsive Headlight і системою High Beam Assist. Фари спрямовують світло туди, куди в цей момент повертає автомобіль, завдяки чому забезпечується кращий огляд для водія на будь-якій швидкості. А система High Beam Assist самостійно переключає фари на дальнє і ближнє світло, підвищуючи рівень безпеки на нічній трасі.

Інтер’єр

Просторий салон Subaru Outback 2018 має лаконічний та вишуканий дизайн. Якісні матеріали оздоблення (шкіряний салон у комплектації ZO), зручні крісла водія та пасажирів з можливістю регулювання нахилу спинки, чудова звукоізоляція, стильна блакитна підсвітка салону та великі сенсорні екрани системи SUBARU STARLINK™ зроблять поїздку в авто максимально приємною і комфортною. Вперше для Outback доступна комплектація з люком, що створює незабутнє відчуття додаткового світла і простору у салоні.

Прийшов час випробувати