Subaru XV - Завжди перший!

Інженери Subaru створили новий автомобіль з душею - стильний кросовер XV.

 

Ви прагнете до своєї мети, при цьому Subaru надає Вам і Вашим близьким максимальні комфорт і безпеку в русі. В його серці завжди перебуваєте Ви і оригінальні японські технології Subaru ...

Інноваційні технології позашляховика

Symmetrical AWD - Система симетричного повного приводу

Контроль дарує впевненість, а стійкість створює маневреність, якою вражає новий Outback. Автомобілі Subaru надають Вам виняткову впевненість завдяки виключно стійкій конструкції симетричного повного привода та унікального збалансованого двигуна SUBARU BOXER. 

Ця система постійно здійснює ефективний розподіл потужності на всі чотири колеса, забезпечуючи відмінний контроль над автомобілем на всіх типах дорожнього покриття та за будь-яких складних умов. Вона передбачає рівномірне розташування основних компонентів відносно повздовжньої осі автомобіля для відмінної поперечної рівноваги та точності керування, а її знижений центр ваги забезпечує вражаючу реакцію автомобіля. Виняткові переваги системи симетричного повного привода спрямовані на досягнення відмінної керованості автомобіля та ефективному запобіганню небезпеці.

Новий Subaru XV

Створений, щоб бути першим!

Двигун Subaru BOXER

Горизонтально опозитна конфігурація двигуна SUBARU BOXER з розташованими під кутом 180 градусів поршнями дозволила зробити профіль двигуна нижчим та більш пласким порівняно з двигунами іншого типу

Завдяки цьому вдалося знизити центр ваги двигуна і самого автомобіля, а також покращити його рівновагу. Крім того, поршні з опозитним рухом протидіють один одному, сприяючи зниженню рівня вібрацій.

 

Мультимедіа Starlink™

Subaru Outback 2018 оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Синхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru Outback.

Система EyeSight®

Новий Outback обладнаний інноваційною системою допомоги водію EyeSight, що має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок. 

Система дає змогу уникнути або знизити ймовірність зіткнення завдяки таким опціям:

 

EyeSight Adaptive Cruise Control — адаптивний круїз-контроль;

EyeSight Lane Keep Assist — попередження про зміну смуги;

Sway Warning — попередження рискання у смузі;

Pre-Collision Braking — передаварійне гальмування;

Pre-Collision Throttle Management — передаварійне управління акселератором;

Lead Vehicle Start Alert — сигнал про початок руху переднього автомобіля.

Комплектації

2.0I-S EYESIGHT TF CVT

2.0I-S EYESIGHT ZG CVT

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр

Інтер’єр

Прийшов час випробувати