Subaru Forester - Ідеальний для подорожі!

Уявіть собі ідеальну подорож: ви не забули нічого, а навпаки — взяли все і навіть більше. Ви їдете великою родиною, і кожному на диво зручно. За вікном змінюються дивовижні пейзажі, дороги такі рівні, наче уві сні.

КОМФОРТ

Ми прагнемо, аби в автомобілі зручно було кожному пасажиру, а не тільки водієві. 

Недаремно ж ми називаємо наш Forester сімейним авто. Ми збільшили простір для задніх сидінь, зробили крісла більш комфортними, щоб навіть тривалі переїзди давалися легше

Новий Subaru Forester

Його не зупинити!

На шляху до пригод

Ми звикли до того, що справжні пригоди починаються там, де закінчується асфальт. Тому новий Forester має постійний повний привід(AWD). А нова платформа (Subaru Global Platform) забезпечує комфортне пересування як у місті, так і по бездоріжжю, щоб у вас все завжди було під контролем.

Скачати брошуру

2.0I-S EYESIGHT ZG CVT

Мультимедіа Starlink™

Subaru Outback 2018 оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Синхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru Outback.

Система EyeSight®

Новий Outback обладнаний інноваційною системою допомоги водію EyeSight, що має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок. 

Система дає змогу уникнути або знизити ймовірність зіткнення завдяки таким опціям:

 

EyeSight Adaptive Cruise Control — адаптивний круїз-контроль;

EyeSight Lane Keep Assist — попередження про зміну смуги;

Sway Warning — попередження рискання у смузі;

Pre-Collision Braking — передаварійне гальмування;

Pre-Collision Throttle Management — передаварійне управління акселератором;

Lead Vehicle Start Alert — сигнал про початок руху переднього автомобіля.

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр

Інтер’єр

Прийшов час випробувати