Subaru Forester - Ідеальний для подорожі!

Уявіть собі ідеальну подорож: ви не забули нічого, а навпаки — взяли все і навіть більше. Ви їдете великою родиною, і кожному на диво зручно. За вікном змінюються дивовижні пейзажі, дороги такі рівні, наче уві сні.

КОМФОРТ

Ми прагнемо, аби в автомобілі зручно було кожному пасажиру, а не тільки водієві. 

Недаремно ж ми називаємо наш Forester сімейним авто. Ми збільшили простір для задніх сидінь, зробили крісла більш комфортними, щоб навіть тривалі переїзди давалися легше

Новий Subaru Forester

Його не зупинити!

На шляху до пригод

Ми звикли до того, що справжні пригоди починаються там, де закінчується асфальт. Тому новий Forester має постійний повний привід(AWD). А нова платформа (Subaru Global Platform) забезпечує комфортне пересування як у місті, так і по бездоріжжю, щоб у вас все завжди було під контролем.

Скачати брошуру

Мультимедіа Starlink™

Subaru Forester оснащений інформаційно-розважальною системою STARLINK™ Multimedia нового покоління. Вона має два дисплеї - 8-дюймовий для навігації та другий - для керування розважальним контентом.

Синхронізація з гаджетами

Система дозволяє підключення смартфонів і гаджетів на IOS та Android, а також управління за допомогою спеціального мобільного додатка.

Інтуїтивний сенсорний екран

Завдяки надчутливому сенсорному екрану STARLINK™ можна легко знайти потрібну інформацію, прокласти маршрут та керувати опціями автомобіля.

Голосове управління

STARLINK™ дозволяє вам за допомогою простих голосових команд відповідати на телефонні дзвінки, включати музику та керувати навігацією у Subaru Forester.

Система EyeSight®

Новий Forester обладнаний інноваційною системою допомоги водію EyeSight, що має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок: 

Система передаварійного гальмування

Функція передауварійного гальмування забезпечує попередження водія про необхідність виконання маневру ухилення для запобігання можливому зіткненню з автомобілем або перешкодою попереду. Якщо водій не вживає відповідних заходів, гальма застосовуються автоматично для зменшення наслідків або запобігання зіткненню .

Адаптивний круїз-контроль

Ця функція дозволяє автоматично підтримувати попередньо встановлену швидкість автомобіля, а за наявності попереду автомобіля на тій самій смузі руху – підтримувати безпечну дистанцію до нього, відстежуючи його швидкість і регулюючи швидкість автомобіля аж до попередньо встановленої максимальної швидкості.

Система утримання в смузі руху

Ця функція допомагає запобігти відхиленню від смуги руху завдяки виявленню ліній дорожньої розмітки (наприклад, білі лінії) на автомагістралях та дорогах, а також застосуванню допомоги у рульовому керуванні.

 

Попередження про відхилення від смуги руху

Ця функція дозволяє виявляти занесення автомобіля в межах смуги руху, спричинене втомленістю або неуважністю водія, сильним боковим вітром тощо.

Попередження про перетинання дорожньої розмітки

Ця функція призначена для попередження водія, коли автомобіль починає відхилятися за межі смуги руху.

Повідомлення про рушання автомобіля попереду

Ця функція призначена для повідомлення водія про те, що автомобіль попереду почав рухатися, тоді як ваш автомобіль залишається нерухомим.

Передаварійне керування дросельною заслінкою

Ця функція допомагає запобігти випадковому руху автомобіля вперед у разі помилкового переведення важеля селектора, а також у разі випадкового або надто сильного натискання педалі акселератора.

 

ГАЛЕРЕЯ

Екстер’єр

Інтер’єр

Прийшов час випробувати